Ke každé masáži si můžete zvolit některý z našich aromaterapeutických olejů.

OLEJE PRO SPECIÁLNÍ POUŽITÍ


Tea Tree olej (australský čajovník)

Původní obyvatelé Austrálie znali a využívali účinky australského čajovníku po celá staletí. Rozdrcené listy stromu přikládali na rány nebo bolavá místa a přispívali tak k jejich zhojení díky mimořádnému antiseptickému a antimykotickému účinku. Své zastoupení má take v aromaterapii - nejen že přináší vůni Austrálie, ale také pročišťuje vzduch v místnostech, címž ulevuje astmatikům a alergikům.

Cena 100,- Kč

Třezalkový olej

Třezalka tečkovaná je známá již od dob Hippokrata pro své protizánětlivé účinky. Pomáhá při hojení popraskané kůže a urychluje hojení jizev, podvrtnutí, pohmožděnin a modřin. V masážích se třezalka se používá k léčbě svalových křečí a napětí. Proniká velice hluboko a zvlášť napomáha regeneraci meziobratlových plotének, proto je velmi oblíbená při Breussově masáži po ošetření Dornovou metodou.

Cena 100,- Kč

HARMONIZAČNÍ OLEJE


LEVANDULOVÝ OLEJ

Uklidňuje, pomáhá při nervovém vypětí, bolesti hlavy, analgetikum, dýchací problémy, bronchitida, menstruační bolesti, revmatické bolesti, svalové bolesti, repelent, snižuje tlak, hodí se na všechny typy pleti, regeneruje kožní buňky, antiseptikum, normalizuje mazotok, má hojivé účinky.

Cena 100,- Kč

REJUVENIZAČNÍ OLEJE


Santalový olej

Působí na nervový systém, antidepresivum, afrodiziakum, sedativum, nespavost, psychosomatické problémy, diuretikum, katar, kašel, nachlazení, bolesti v krku, stimuluje trávení, nevolnost, tonikum, akné, mastná pleť, zvláčňuje suchou a dehydratovanou pleť.

Cena 100,- Kč

DETOXIKAČNÍ OLEJE


Rozmarýnový olej

Staří Římané a Řekové považovali rozmarýn za posvátný a jeho zázračných účinících na paměť psal už William Shakespeare. Jako masážní olej je vhodný na problémy jater a žlučníku, hlenů, svalových bolestí, křečí, ztuhlosti šíje, revmatismu, artritidě, nachlazení, zácpě, průjmu, kašli, bronchitidě, bolesti zad, onemocnění pokožky hlavy, zánětu nosních dutin, duševní a fyzické únavě.

Cena 100,- Kč

ZDRAVOTNÍ OLEJ


Kokosový olej

Kokosový olej má výrazný hydratační a výživný efekt. Posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky proti nepřiznívím vnějším vlivům a působení volných radikálů. Zanechává svěží a jemnou pleť a vaše smysly zklidní příjemnou kokosovou vůní.

Kokosový olej je bohatý na antioxidanty a mastné kyseliny, které dokážou proniknout hluboko do pokožky. 

  • Působí na nejrůznější kožní záněty jako je akné, ekzémy či podráždění po holení
  • Přirozeně vyživuje pleť a zabraňuje vysychání (důležitý je však vždy pitný režim)
  • Brání předčasnému stárnutí a zabraňuje tvorbě vrásek

Cena 50,- Kč