Tajemná masáž

Tým našich profesionálních masérů a masérek pro vás připravil speciální masáž výběrem z několika druhů nejoblíbenějších relaxačních masáží, které dokonale uvolní Vaše tělo.

Přijďte a objevte pouze u nás kouzlo tajemna při naší výjimečné akci – TAJEMNÉ MASÁŽI TAJEMSTVÍ MASÉRNY


60 minut:600Kč

Čínská masáž nohou An Mo

"Všichni lidé mají nohy, stejně jako všechny stromy mají kořen. Stárnutí u stromu začíná kořenem a stárnutí lidí u nohou."

Čínská masáž nohou An Mo má více než dva tisíce let starou historii a spolu s technikou Quigong patří mezi nejdůležitější a nejdostupnější metody tradiční čínské medicíny, které se praktikují hlavně jako prevence lidských onemocnění. Samotná masáž využívá zvláštních technik mechanického působení rukou a prstů na akupresurní body, které mohou dráždit i zklidňovat jednotlivé reflexní zóny, čímž se vytváří příjemný pocit v průběhu masáže a zlepšuje se celkový zdravotní stav. Obecně lze říci, že masáž nám pomáhá odpočinout jak po tvrdé fyzické stránce, tak i po intenzivní duševní; zbavit se starostí, stresu a únavy; posílit imunitu; zlepšit oběh čchi a krve, zabránit vzniku onemocnění a pronikání do našich těl agresivní patogenní qi; zpomalit proces stárnutí a mnohem, mnohem víc…

 


60 minut:600Kč

Dornova metoda + Breussova masáž

Dornova metoda je technika jemného ošetření obratlů páteře a kloubů. Na rozdíl od většiny dosavadních způsobů se neprovádí uvedení obratlů a kloubů do původního stavu násilím přes odpor napjatých svalů, ale šetrně ve spolupráci s klientem při uvolněných svalech. Tím se odstraňuje nebezpečí natažení tkáňových struktur, zablokování energetických drah a vzniku krevních sraženin. Základem práce s páteří je vyrovnání délky nohou. Pracuje se vestoje, vsedě i vleže. Při kývavém pohybu nohou či rukou se uvolňuje svalstvo v páteřní oblasti (neinvazně) a bez bolesti se ošetřují a uvolňují zablokovaná místa.

Breussova masáž se používá většinou po ošetření Dornovou metodou. Působí skvěle na svaly okolo páteře, kde dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti zad za působení velmi jemného tlaku, k čemuž výrazně dopomáhá třezalkový olej.

PÁROVOU MASÁŽ NEPROVÁDÍME !!!!


60 minut:600Kč

Zdravotní masáž

Zdravotní (klasická) masáž působí na zmírnění velkého množství zdravotních potíží a významně se podílí na prevenci.Ovlivňuje otoky,bolesti kloubů,odstraňuje stres,tělesné i psychické vyčerpání. Velmi pozitivních výsledků lze dosáhnout také při únavě vazú a svalů i při regeneraci poškozených tkání. Doporučuje se taky po úrazech a operacích (na doporučení lékaře), při ztuhlosti páteře a šíje, ale i regeneračně především u osob se sedavým zaměstnáním nebo fyzicky manuálně pracujících apod. Během masáže dochází nejen k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ochablosti,ztuhlosti,bolesti,ale i k celkové tělesné i duševní relaxaci klienta.

 


60 minut:600Kč

Baňkování

Baňková masáž pomáhá při bolestech zad a kloubů. Velmi snadno uvolňuje spasmy a zároveň se vyznačuje silným detoxikačním účinkem. Při lokální aplikaci se buňky pokládají na bolestivá místa. Baňkování se však hojně využívá i v kombinaci s ostatními technikami jako vhodný doplněk. Cíleným přikládáním baněk na akupunkturní body lze ovlivnit meridiánové dráhy, které ovlivňují funkce vnitřních orgánů.


60 minut:600Kč

Klasická masáž

Klasická masáž je svalová masáž a je považována za nejstarší formu masáže. Masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty, které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou), působí blahodárně nejen na kůži, podkožní vazivo a svaly, ale také na cévní, nervový, lymfatický, trávicí a vylučovací systém. Doporučuje se při stavech po fyzickém vyčerpání nebo při svalové únavě.


60 minut:600Kč

Medová masáž

Medová masáž je unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních. Pomáhá při bolestech hlavy, nespavosti, trávícími obtížemi, ale je vhodná i u lidí, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem. Díky vysokému podílu příznivých složek, které med obsahuje, se pravidelnou medovou masáží regenerují vnitřní orgány lidského těla a člověk se po kvalitní masáži cítí příjemně, uvolněně a mírně unaven.

Med se zahřeje a  nanese tělo za použití pumpovací metody. Prostřednictvím pumpovacích pohybů rukou jsou při masáži medem vysávány staré usazeniny a jedy až z hloubi tělesných tkání. Během masáže kůže na masírovaném místě pozvolna červená.


60 minut:600Kč

Čokoládová masáž

Masáž horkou čokoládou si mohou užít všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nashromážděný stres a únavu. Díky čokoládové masáži a zábalu pronikají do pokožky také vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty, díky čemuž je pokožka vyhlazená a ošetřená – ideální doplněk pro anticelulitidní program. Čokoterapie má mimo jiné příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci.

Před samotnou čokoládovou masáží se nejprve udělá peeling se slupkami s kakaových bobů. Tento peeling umožní, aby se účinné látky snadněji vstřebaly do pokožky a napomohly tak k látkové výměně. Rozetřením pravé hořké čokolády, která se předem nahřeje spolu s kokosovým olejem, masírujeme daná místa. Tělo se po masáži opět potře čokoládou a vytvoří se zábal, ve kterém relaxujete asi 20minut.


120 minut:1200Kč

Ruční lymfatická masáž

Lymfatická masáž má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Masáž využívá velmi jemnou technikou manuální lymfodrenáže, která odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovanou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.


60 minut:600Kč

Anticelulitidní masáž

Anticelulitidni masáž je efektivní prostředek na boj nejen proti pomerančové kůži, ale i jako prevence. V úvodní části jde o odborné manuální (ruční) vyprázdnění lymfatických uzlin a v aktivaci lymfy. V druhé části dochází k tlakovým a dynamickým anticelulitidním hmatům a k aktivaci - štěpení tukových buněk v oblasti hýždí, boků, stehen, břicha s celulitidou. Při této proceduře se působí na hlouběji uložené tukové vrstvy s cílem tuto zbytečnou tkáň narušit a tím se zbavit celulitidy. Součástí masáže je skořicový zábal, jehož úkolem je zahřát sval a tukové buňky a tím urychlit jejich rozpuštění. Minimální je 8 - 10 procedur, podle stavu celulitidy.


60 minut:600Kč

Havajská masáž LOMI LOMI

Havajská masáž LOMI LOMI (“milující ruce“) má kořeny ve staré Polynésii, kde byla praktikována jako součást místních šamanů (kahunů). Při masáži  je tělo přiváděno do stavu hluboké relaxace. Dochází k propojení psychické, fyzické a emoční úrovně a zrychluje se regenerace všech tkání. Obecně je považována za velmi luxusní masáž vycházející z velice jemných a plynulých dotyků, které jsou prováděny především technikou masáže předloktím. Díky svým relaxačním účinkům patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku.

 


60 minut:600Kč

Australská masáž KODO

Australská masáž Kodo je rytmickou masáží australských Aboridžinců. Tento prastarý rituál kombinuje jemné protahování, akupresuru a spirálkovité pohyby, které rychle ulevují od bolesti a stresu. Při masáži užíváme speciální aromaterapeutický olej z čajovníku australského (Tea Tree), který působí jako přírodní antiseptikum a antioxidant s mimořádným regeneračním a hydratačním účinkem na pokožku. Celou proceduru doprovází tradiční hudba australských domorodců, která z masáže dělá nezapomenutelný zážitek.

 


60 minut:600Kč

Indická masáž Abhyanga

Tato Indická masáž vychází ze systému tradičního indického lékařství – Ájurvédy, která je považována za nejstarší systém péče o zdraví. Jedná se o relaxační, regenerační a ozdravující celotělovou olejovou masáž, napomáhající uvolnění toxinů z kloubů a orgánů, speciálně z kůže, což má velký revitalizační efekt. Zpomaluje proces stárnutí, napomáhá zlepšení kvality spánku. Součástí masáže je i hlava (vlasová, obličejová část, obočí a uši), krk, ramena, hrudník, ruce, záda a nohy z obou stran.

 


60 minut:600Kč

Indonéská masáž BALI BALI

Indonéská masáž je jednou z mnoha starobylých tradičních indonéských masáží, které se předávají z generace na generaci. Nese prvky čínských, japonských a thajských technik. Jedná se o celotělovou hloubkovou masáž, která uvolňuje napětí a harmonizuje celý organismus za využití alternativních medicínských postupů: masáže, akupresury, reflexologie a aromaterapie. Díky tomu výborně stimuluje krevní oběh, ulevuje od svalové a kloubní bolesti a přináší pocit duševní pohody, klidu a hluboké relaxace.

 


60 minut:600Kč

Masáž lávovými kameny

Technika masáže s lávovými kameny pochází údajně z kmenových rituálů praktikovaných v Polynésii. Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Masáž lávovými kameny zbavuje záda a klouby bolestí. Díky teplu a složení kamenů se vyrovnává energie v těle, čímž se uvolňují bloky a stimuluje se jak krevní, tak lymfatický systém.

 


60 minut:600Kč

Thajská olejová masáž

Thajská olejová masáž je považována především za relaxační masáž a její počátky sahají až do období Buddhy. Využívá prvky tradiční thajské masáže, tradiční čínské medicíny, indické Ájurvédy. Použitím pomalých a táhlých hmatů, kombinovaných s protahováním a akupresurou, dochází k odblokování energií v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach, protažení páteře. Tato masáž navozuje celkovou harmonii a dává odpočinout tělu, mysli i duši a je vynikající prevencí před nemocemi.

 


60 minut:600Kč

Thajská masáž nohou

Thajská masáž nohou má za cíl uvolnit měkké tkáně a mobilizovat klouby nohou a spodní části dolní končetiny pro stimulaci vnitřních orgánu skrze reflexní body chodidel. Kombinuje tedy uvolňovací hmaty, akupresuru, uvolňování kloubů prstů a kotníků a protahování a uvolnění ztuhlého svalstva lýtek. Zvláštností je používání speciálního dřevěného kolíku ke stimulaci akupresurních bodů na chodidlech, čímž dochází k ovlivnění jednotlivých vnitřních orgánů a zlepšení jejich funkce.


45 minut:450Kč

Reflexní masáž chodidel

Reflexní masáž vychází z poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky odpovídající příslušným vnitřním orgánům nebo oblastem těla, skrze které lze na celý organismus. Během procedury se tlakově ošetřují reflexní body na chodidlech, nártech a kotnících. Tím dochází k uvolnění a odstranění bloků v reflexních drahách a jednotlivých vnitřních orgánech.Při masáži se postupuje citlivě s ohledem na reakci a bolestivost bodů a reflexních zón.


60 minut:600Kč

Moxování

Při moxování se využívá tepla a kouře z léčivé moxy, která pochází z tradiční čínské medicíny. Moxy mají podobu zuhelnatělých doutníků, které jsou vyplněny sušeným pelyňkem a dalšími čínskými léčivými bylinami. Při proceduře se směs zapálí a bezkontaktně se zahřívají akupunkturní body. Tím dochází k prohřátí a uvolnění jednotlivých částí těla. Energie z bylin vstupuje do akupunkturních drah, vyrovnává je, podporuje krevní oběh a vylučuje z těla chlad, zatuhlost a bolest, což činí moxování výborným doplňkem masáže


15 minut:200Kč

Tygrování

Tygrování je Japonská prohřívací technika, která používá speciální kovové pouzdro s hořící tyčinkou vyrobenou ze směsi různých bylin (nejčastěji však z lisovaného pelyňku). Kontaktem s pokožkou postupně prohřívají dolní končetiny, především chodidla. Právě díky kombinaci lehkého tlaku a tepla získává tato terapie jedinečné detoxikační kvality.


15 minut:200Kč

Tělové svíce Tadé

Tělové svíčky TADÉ jsou vyráběny z bavlny, včelího vosku, kurkumy a éterických olejů. Teplo a bioenergie vytvořené při hoření svíčky změkčují v těle nahromaděný maz, který je prostřednictvím tzv. komínového efektu vytahován směrem vzhůru, tedy z těla přes kůži ven. Svíčky tímto způsobem napomáhají likvidaci zánětů a lokálních blokacív organismu a tak přispívají k nastartování samoléčebných procesů a celkové harmonizaci těla.


0 minut:200Kč

Masáže nelze provádět při:

  • zánětlivých, horečnatých, virových, nádorových, srdečních a infekčních onemocnění
  • pooperačních stavech (náhrady kolenních, kyčelních kloubů, plastika vazů, vyhřezlé ploténky)


  • rozsáhlých křečových žílách
  • těsně po jídle nebo velké fyzické námaze
  • vysokém krevním tlaku
  • kožní infekční chorobě
  • těhotenství